KİRALIK VİP VİTO

VİP MİNİBÜS erc vip kiralama tarafından siz müşterilerimize özel olarak dizayn ettirilmiş kiralık vip minibüsler ile birlikte sizlere ayrıcalıklı bir hizmet sunmak en kapsamlı hedefimizdir. Vip minibüslerimizin donanımları müşteri bütçesine göre değişmektedir yani her bütçeye göre kiralık vip minibüslerimiz mevcuttur. kiralık vip minibüste kahve makinası ,ps4 veya xbox, buzdolabı, değerli eşya kasası uydu yayını bilgisayar bağlantısı gece görüş kamerası var olup kiralık vip minibüslerimiz 2017 -2018 model 8 yolcu 1 şoför toplamda 9 kişiliktir. kiralık vip minibüsler 1600cc ile 2200cc arasında motor gücü değişiklik gösterir. Araçlarımızda mhafiyetli kasko uygulanır.

VİP VİTO DONANIM

Kiralık vip vitoda buzdolabı televiyon elektirikli koltuklar elektirikli masa ps4 uydu yayını tableten kontrol ve da bir çok özelik araçlarımızda mevcuttur.

 

VİP VİTO KİRALAMA KOŞULARI

Mercedes vito Kiralamak için 21 yaşını doldurmuş olmanız ve en az 1 yıllık B sınıf ehliyet sahibi olmanız gerekmektedir. 21 yaşını doldurmuş olmak koşulu sabit kalmak kaydı ve ehliyet süresi koşuluna uyularak orta ve üst sınıf araçlar için de genç sürücü ücreti alınarak araç kiralanabilmektedir

Kiralama süresi minimum 2 gün olarak vip minibüs kiralaması yapılmaktadır.