KİRALIK VİP SPRİNTER

Minibüs kiralama hizmetimiz benzerlerinden pekçok değişiklıklar içermektedir. Deri döseme elektrik kumandalı koltuklar, elektrikli perdeler, özel klima sistemi, çay/kahve makinası, buzdolabi, safe kasa, led tv, oyun konsolu, internet erişimli laptop bilgisayar, özel ses, video müzik sistemi benzer biçimde pekoldukça ayrıntı mevcuttur. Tüm bu lüks ayrıntılarla dolu özel vip dizayn Mercedes Sprinter minibüslerden oluşan filomuz ile İstanbul airport geçirme hizmetlerini vermekteyiz.
Vip Minibüs kiralama fiyatları için lütfen bizimle mesajşime geçiniz. Lüks araç kiralama hizmetini kendi çalgılarımız ile vermekteyiz.

VİP SPRİNTER

Özel gecelerde park sorunu yaşamadan gönül rahatlığıyla eğlenmek istemez misiniz? Veya akşamları dışarı çıkıp, eve nasıl dönerim stresi olmadan istediğiniz benzer biçimde bir gece geçirmeye ne dersiniz? Yakınlarınızı yada bir misafirinizi otel odası konforuna haiz vip aracınızla karşılamak ya da başka bir yere ulaştırmak için Özel Şoförünüz ve araç içi hostesiniz sizi bekliyor.
Özel şoförlü lüks araç kiralama taleplerinizi ve İstanbul Airport aktarma taleplerinizi kendi enstrumanlarımız ile karşılıyor, size ve misafirlerinize vip seyahatin ayrıcalıklarını yaşatıyoruz.

KİRALAMA KOŞULARI

Araç Kiralamak için 21 yaşını doldurmuş olmanız ve minimum 1 senelik B grubu ehliyet sahibi olmanız gerekmektedir. 21 yaşını doldurmuş olmak koşyüce sabit kalmak kaydı ve yeterlik süresi koşuluna uyularak orta ve üst derslik araçlar için de genç sürücü ücreti alınarak araç kiralanabilmektedir.

Genç Sürücü Ücreti uygulamasını kullanabilmek için aşağıda ve tabloda yer edinen koşulların sağlanması gerekmektedir.